Sidobord gustaviansk stil

Sidobord gustaviansk stil
Sidobord gustaviansk stil
Sidobord gustaviansk stil
Sidobord gustaviansk stil
Sidobord gustaviansk stil
Sidobord gustaviansk stil
Sidobord gustaviansk stil
Sidobord gustaviansk stil
Sidobord gustaviansk stil
Sidobord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, alt. BLOMBORD, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, målad dekor, profilerad kant i mässing, höjd ca 76, 39x39 cm

Slitage och ytskador, kompletterad, fuktskadat, färgbortfall, avskav, repor, kantstöd, undere hyllplan saknas

722292

2020-01-15