Karaffer 4 st glas silverfattning Paris 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARAFFER, 4 st., silverfattning och propp stämplade Paris 1800-talets slut, glaset med graverad dekor, höjd 22 cm, en maed mästarstämpel AF

en silverfattning med skador och halsen under silverfattningen med skador och bit saknas

722319

2020-01-26