Vägglampa
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGLAMPA, alt. LAMPETT, 1900-talets början, två ljusspunkter, mässing och glaskupa, höjd ca 55, diameter ca 13,5 cm
Bruksslitage, mikronagg kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
722329
2020-01-20