Selknä

Selknä
Selknä
Selknä
Selknä
Selknä
Selknä
Selknä
Selknä

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SELKNÄ, 1 par, bogskott, dekor i relief, troligen Hälsingland, daterade 1734, detaljer i järn, ca 14x14 cm

ett beslag saknas/skadat, slitage

722330

2020-01-28