Gjutjärnsbord

Gjutjärnsbord
Gjutjärnsbord
Gjutjärnsbord
Gjutjärnsbord
Gjutjärnsbord
Gjutjärnsbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD Gjutjärn, 1900-tal, genombruten dekor, höjd ca 67 cm, diam ca 31 cm

slitage

722342

2020-01-28