Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
EVERT LUNDQVIST (1904-1994): Tjur, torrnål, signerad, numrerad 38/50, 35x38 cm
Något gulnad
722349
2020-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här