Evert Lundqvist torrnål

Evert Lundqvist torrnål
Evert Lundqvist torrnål
Evert Lundqvist torrnål
Evert Lundqvist torrnål
Evert Lundqvist torrnål
Evert Lundqvist torrnål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): Tjur, torrnål, signerad, numrerad 38/50, 35x38 cm

Något gulnad

722349

2020-01-20