Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
800 SEK
OTTOMAR HÖRL(född 1950): "Sponti" skulptur i form av fingerpekande gnom, signerad Hörl vid fotparti, graverad signatur, orangefärgad plast, höjd ca 36 cm
Minimalt slitage
722365
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här