Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP med vitrinöverdel, 1900-talets slut, England, fanerad med idegran, höjd 180, 65x42 cm, nyckel finns

Slitage, märken

722421

2020-01-18