Bestick silver modell Olga
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BESTICK, 55 dlr, silver, modell Olga, GAB, ca 1960-tal, olika årsstämplar, bestående av: 11 bordsgafflar, 11 bordsskedar, 12 bordsknivar, 10 dessertknivar, 11 dessertgafflar, vikt exkl. knivar med stålblad ca 1244 g,
722422
2020-01-15