Bestick silver modell Olga

Bestick silver modell Olga
Bestick silver modell Olga
Bestick silver modell Olga
Bestick silver modell Olga
Bestick silver modell Olga
Bestick silver modell Olga

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BESTICK, 55 dlr, silver, modell Olga, GAB, ca 1960-tal, olika årsstämplar, bestående av: 11 bordsgafflar, 11 bordsskedar, 12 bordsknivar, 10 dessertknivar, 11 dessertgafflar, vikt exkl. knivar med stålblad ca 1244 g,

722422

2020-01-15