Soffbord 1950-tal
2020-01-26
722423
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, Sverige 1950-tal, maghogny med fothylsor i mässing, höjd 59, 56 x 118 cm
smärre slitage