Soffbord 1950-tal

Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, Sverige 1950-tal, maghogny med fothylsor i mässing, höjd 59, 56 x 118 cm

smärre slitage

722423

2020-01-26