Hans Ekegårdh

Hans Ekegårdh
Hans Ekegårdh
Hans Ekegårdh
Hans Ekegårdh
Hans Ekegårdh
Hans Ekegårdh

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HANS EKEGÅRDH (1881-1962): Motiv från Paris, signerad Ekegårdh, olja på kartong fäst pannå, 18 x 24 cm

Kuntoraportti

722436

Päivämäärä:

2020-01-26