Hans Ekegårdh
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HANS EKEGÅRDH (1881-1962): Motiv från Paris, signerad Ekegårdh, olja på kartong fäst pannå, 18 x 24 cm
Kuntoraportti
722436
Päivämäärä:
2020-01-26