Salvador Dali

Salvador Dali
Salvador Dali
Salvador Dali
Salvador Dali

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Figurativ komposition, sannolikt ur "La Conquete de Cosmos", signerad och numrerad LXIX / LXXV, torrnål med litografi, 60x45 cm.

Äkthetsintyg a tergo.

722438

2020-01-15