Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DRYCKESHORN, 1800-talets slut, nyrenässans, bärande figur i form av flöjtspelande putti, metall, horn, stomme av sten, höjd ca 54 cm
slitage, del av dekor saknas kring livet
722439
2020-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här