Dryckeshorn

Dryckeshorn
Dryckeshorn
Dryckeshorn
Dryckeshorn
Dryckeshorn
Dryckeshorn
Dryckeshorn
Dryckeshorn
Dryckeshorn
Dryckeshorn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DRYCKESHORN, 1800-talets slut, nyrenässans, bärande figur i form av flöjtspelande putti, metall, horn, stomme av sten, höjd ca 54 cm

slitage, del av dekor saknas kring livet

722439

2020-01-28