Erik Tryggelin, Motiv från Vadstena
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ERIK TRYGGELIN (1878-1952), Motiv från Vadstena, signerad och daterad E Tryggelin 4/4 1946, olja på pannå, 13,5x21 cm
Kuntoraportti
722443
Päivämäärä:
2020-01-26