Erik Tryggelin, Motiv från Vadstena

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ERIK TRYGGELIN (1878-1952), Motiv från Vadstena, signerad och daterad E Tryggelin 4/4 1946, olja på pannå, 13,5x21 cm

Kuntoraportti

722443

Päivämäärä:

2020-01-26