Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HANS FRITZDORF (samtida): Abstrakt komposition, signerad H F, olja på pannå, ca 21x46 cm
Zustandsbeschreibung
722447
2020-01-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner