Hans Fritzdorf

Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf
Hans Fritzdorf

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

HANS FRITZDORF (samtida): Abstrakt komposition, signerad H F, olja på pannå, ca 21x46 cm

Zustandsbeschreibung

722447

2020-01-26