Ottomar Hörl Hästhuvud

Ottomar Hörl Hästhuvud
Ottomar Hörl Hästhuvud
Ottomar Hörl Hästhuvud
Ottomar Hörl Hästhuvud
Ottomar Hörl Hästhuvud
Ottomar Hörl Hästhuvud
Ottomar Hörl Hästhuvud
Ottomar Hörl Hästhuvud
Ottomar Hörl Hästhuvud
Ottomar Hörl Hästhuvud
Ottomar Hörl Hästhuvud
Ottomar Hörl Hästhuvud

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OTTOMAR HÖRL(född 1950): "Horse Head" skulptur i form av hästhuvud, svartfärgad plast, signerad Hörl vid nackparti, graverad signatur, numrerad 100/100, höjd ca 65, längd ca 67 cm

Obetydligt slitage

722448

2020-01-15