Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
LOCKURNA, Kina, 1800-tal, deokr av blomster i underblå glasyr, lockknopp i form av fohund, diameter 21 cm, höjd 22 cm
Åldersrelaterat slitage med mindre glasyrbortfall och mindre avslag på knopp
722449
2020-01-26