Pall Uno & Östen Kristiansson Luxus
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, pall, Luxus, Vittsjö Möbelfabrik, 1960-tal, stomme i massiv palisander, svart skinnklädsel, sitthöjd ca 35. diameter 46 cm, Citesintyg medföljer
Mindre slitage, Citesintyg medföljer
722451
2020-01-15