Pall Uno & Östen Kristiansson Luxus

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, pall, Luxus, Vittsjö Möbelfabrik, 1960-tal, stomme i massiv palisander, svart skinnklädsel, sitthöjd ca 35. diameter 46 cm, Citesintyg medföljer

Mindre slitage, Citesintyg medföljer

722451

2020-01-15