Richard Ryan
Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
RICHARD RYAN (född 1974): Mapp "Mi sono perso a Roma", med 4 serigrafier: "Colosseum Car Crash", "La Madonna di Pantheon", "Le Vergine", "Bright Star", signerade Ryan, numrerade 18/350, silkscreen, bladmått ca 48 x 62 cm
722455
2020-01-15