Borens vägglampor 1 par

Borens vägglampor 1 par
Borens vägglampor 1 par
Borens vägglampor 1 par
Borens vägglampor 1 par
Borens vägglampor 1 par
Borens vägglampor 1 par
Borens vägglampor 1 par
Borens vägglampor 1 par

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORÉNS, vägglampor, 1 par, 1900-talets mitt, ledade, mässing samt lackerade i grått, modellnummer 8532, längd ca 36 cm

Light up the dark

Slitage

722458

2020-01-31