Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEKANNOR, 3 st, lergods, Kina, senr 1900-tal, längd 13-21 cm.
En pip med nagg, ett lock med mindre nagg invändigt.
722477
2020-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här