Tekannor

Tekannor
Tekannor
Tekannor
Tekannor
Tekannor
Tekannor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEKANNOR, 3 st, lergods, Kina, senr 1900-tal, längd 13-21 cm.

En pip med nagg, ett lock med mindre nagg invändigt.

722477

2020-01-24