Skulptur Ängel

Skulptur Ängel
Skulptur Ängel
Skulptur Ängel
Skulptur Ängel
Skulptur Ängel
Skulptur Ängel
Skulptur Ängel
Skulptur Ängel

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR i form av ängel, vitfärgad komposit, osignerad, höjd ca 49, längd ca 68 cm

Smärre slitage

722480

2020-01-20