Slagbord Riopalisander
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
INGEMAR RELLING, tillskriven, slagbord, fanerad i riopalisander (Dalbergia Nigra), enkelgrindar, ca 1960-tal, stämpelmärkt ´Made in Norway´, H ca 72 cm, L ca 30 + 60 + 60 cm, B ca 88 cm
Skador: Bruksslitage, ojämnt blekt skiva
722484
2020-01-15