Tillbaka till katalog

Bergboms bordslampa

Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Beskrivning

BERGBOMS, bordslampa "B-170", 1970-tal, svart skärm, fot delvis klädd i svart läder, höjd inkl skärm ca 61 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

722486

Datum:

2020-01-15