Reseväckarur i fodral

Reseväckarur i fodral
Reseväckarur i fodral
Reseväckarur i fodral
Reseväckarur i fodral
Reseväckarur i fodral
Reseväckarur i fodral
Reseväckarur i fodral
Reseväckarur i fodral
Reseväckarur i fodral
Reseväckarur i fodral
Reseväckarur i fodral
Reseväckarur i fodral
Reseväckarur i fodral
Reseväckarur i fodral

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEUR, 1900-talets första hälft, Frankrike, fodral i mässing med fasettslipat glas, ankargång, repetition, slagverk, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, höjd 14, 7,5x9 cm, inkl. originaletui, nyckel finns

Ej fungerande, glas med skador

722493

2020-01-16