Snedklaffssekretär funkis

Snedklaffssekretär funkis
Snedklaffssekretär funkis
Snedklaffssekretär funkis
Snedklaffssekretär funkis
Snedklaffssekretär funkis
Snedklaffssekretär funkis
Snedklaffssekretär funkis
Snedklaffssekretär funkis

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, ca 1930-tal, funkis, furu, välvda handtag, höjd ca 84,5, 58x33,5 cm

Slitage, avslag, skador

722510

2020-01-15