Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets slut, GR Tibro Sweden, gustaviansk stil, gråmålat, invändigt med hyllplan samt belysning, höjd 177, 104x43 cm
Slitage
722517
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här