Bergboms golvlampor G-01

Bergboms golvlampor G-01
Bergboms golvlampor G-01
Bergboms golvlampor G-01
Bergboms golvlampor G-01
Bergboms golvlampor G-01
Bergboms golvlampor G-01
Bergboms golvlampor G-01
Bergboms golvlampor G-01

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERGBOMS, ett par, golvlampor, modell G-01, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, märkt undertill i godset, höjd med skärm ca 132 cm

Visas 25-28/11 på Magasin 5 samt 29-30/11 i Moodgallerian.

Bruksslitage. En något anlupen.

722527

2020-01-15