Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KATARINA HÅRD (född 1954): "Utlopp", signerad Katarina Hård, a tergo daterad 97, akryl, ca 34x21 cm
722550
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här