Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
ELNA JACOBSSON (1894-1985): Blomsterstilleben, signerad och daterad Elna Jacobsson, olja på duk, ca 68x49 cm, oramad
Ytskador, smärre färgbortfall, duklagning
722560
2020-01-15