Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
CARL LARSSON, efter (1853-1919): "Den glada festen", signerad i plåten, litografi, Tr. Gen Stab Lit Anst, ca 35,5x28 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert nr 5
Gulnad
722573
2020-01-15