Carl Larsson

Carl Larsson
Carl Larsson

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

CARL LARSSON, efter (1853-1919): "Den glada festen", signerad i plåten, litografi, Tr. Gen Stab Lit Anst, ca 35,5x28 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert nr 5

Gulnad

722573

2020-01-15