Bordslampor, 1 par, 1970-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, fot av mässing och lackerat stål, skärmar klädda med naturfärgat tyg, höjd 97 cm
Kuntoraportti
mindre slitage
722589
Päivämäärä:
2020-01-26