Bordslampor, 1 par, 1970-tal

Bordslampor, 1  par, 1970-tal
Bordslampor, 1  par, 1970-tal
Bordslampor, 1  par, 1970-tal
Bordslampor, 1  par, 1970-tal
Bordslampor, 1  par, 1970-tal
Bordslampor, 1  par, 1970-tal
Bordslampor, 1  par, 1970-tal
Bordslampor, 1  par, 1970-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, fot av mässing och lackerat stål, skärmar klädda med naturfärgat tyg, höjd 97 cm

Kuntoraportti

mindre slitage

722589

Päivämäärä:

2020-01-26