Erik Buck, bar, Danmark 1970-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ERIK BUCK, bar, Dyrlund 1970-tal, Danmark, fanerad med jakaranda, skiva av svart linoleum, flaskställ, infälld ishink, lådor med draghandtag av stål och svart läder, höjd 118, 178 x 50 cm

722593

2020-01-26