Urano Palma kompositioner

Urano Palma kompositioner
Urano Palma kompositioner
Urano Palma kompositioner
Urano Palma kompositioner
Urano Palma kompositioner
Urano Palma kompositioner

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

URANO PALMA(1936-2010) (3) kompositioner, akrylplast/blandteknik, signerade a tergo varav 1 daterad 1968, mått ca 50x50 cm

Visst slitage förekommer kring ramar

722598

2020-01-16