Skål, kristall och silver

Skål, kristall och silver
Skål, kristall och silver
Skål, kristall och silver
Skål, kristall och silver
Skål, kristall och silver
Skål, kristall och silver
Skål, kristall och silver
Skål, kristall och silver
Skål, kristall och silver
Skål, kristall och silver

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

KRISTALLSKÅL, med silverkant, tidigt 1900-tal, franska minervastämplar, slipad dekor, diameter ca 22 cm

Smärre slitage

722615

2020-01-15