Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Birmingham, 1901, fotplattor med konturerad form, reliefddekor av akantusblad, konturerade fotplattor, fyllda, höjd ca 18 cm.

Bruksslitage, mindre märken och dekorskador.

722621

2020-01-24