Ljusstakar
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Birmingham, 1901, fotplattor med konturerad form, reliefddekor av akantusblad, konturerade fotplattor, fyllda, höjd ca 18 cm.
Bruksslitage, mindre märken och dekorskador.
722621
2020-01-24