Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
200 EUR
BROR GÖSTA FOHLIN (1921-2004) Torkande fisknät, signerad samt daterad 1964, olja på duk, 56x98 cm
722633
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här