Bror Gösta Fohlin oljemålning

Bror Gösta Fohlin oljemålning
Bror Gösta Fohlin oljemålning
Bror Gösta Fohlin oljemålning
Bror Gösta Fohlin oljemålning
Bror Gösta Fohlin oljemålning
Bror Gösta Fohlin oljemålning

Klubbat för:

150 EUR

200 EUR

BROR GÖSTA FOHLIN (1921-2004) Torkande fisknät, signerad samt daterad 1964, olja på duk, 56x98 cm

722633

2020-01-15