Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
250 EUR
TOINI MUONA, fat 3 st, signerad TM, Arabia, 1960-tal, keramik, guldglasyr, diameter 15-19,7cm
722635
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här