Tre guldglaserade fat designad av Toini Muona

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

250 EUR

TOINI MUONA, fat 3 st, signerad TM, Arabia, 1960-tal, keramik, guldglasyr, diameter 15-19,7cm

722635

2020-01-16