Staffan Östlund

Staffan Östlund
Staffan Östlund
Staffan Östlund
Staffan Östlund
Staffan Östlund
Staffan Östlund

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN ÖSTLUND (1924-2007): Komposition, signerad Staffan och daterad 60, olja på duk, ca 139x200 cm

722638

2020-01-18