Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
TOPI RUOTSALAINEN (född 1979): "Monumentti", signerad och daterad a tergo 2013, olja på duk, 172x140 cm
722644
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här