Topi Ruotsalainen oljemålning

Topi Ruotsalainen oljemålning
Topi Ruotsalainen oljemålning
Topi Ruotsalainen oljemålning
Topi Ruotsalainen oljemålning

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

TOPI RUOTSALAINEN (född 1979): "Monumentti", signerad och daterad a tergo 2013, olja på duk, 172x140 cm

722644

2020-01-16