Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Komposition, signerad och daterad Stig Claesson -71, blandteknik på papper, 41x51 cm
722652
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här