Carl Kylberg litografi

Carl Kylberg litografi
Carl Kylberg litografi
Carl Kylberg litografi
Carl Kylberg litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): Landskap, signerad, blandteknik på papper, ca 14x23 cm

Utställd: Malmö Konsthall 1977/78

722654

2020-01-18