Kut Lindon

Kut Lindon
Kut Lindon
Kut Lindon
Kut Lindon
Kut Lindon
Kut Lindon

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT LINDON (1910-1985): Modell, signerad Lindon, olja på duk monterad på pannå, ca 20x15 cm

722656

2020-01-18