Otte sköld

Otte sköld
Otte sköld
Otte sköld
Otte sköld

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OTTE SKÖLD (1894-1958): Hamnmotiv, signerad Otto S, akvarell och blyerts på papper, ca 20x16 cm

722660

2020-01-18