Pulpet Skaraborgs möbelindustri Tibro
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PULPET / DISK, Skaraborgs möbelindustri Tibro, omkring 1900-talets mitt, 1 låda, fanér i Rio Palisander (Dalbergia Nigra), brickmärkt, höjd ca 90, 110x105 cm
Citesintyg inom EU medföljer
Slitage, repor, fläckar, fanéravslag
722661
2020-01-21